K1 Belgesi Alamayanlara L1 Belgesi

K1 Belgesi Alamayanlara L1 Belgesi

Bildiğimiz üzere K1 Belgesi Yurt içi Yük Taşımacılığı yapacak olan Nakliyecilerimiz için büyük bir sorundur.  T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı  Karayolları Taşıma Yönetmeliğince Gerçel veya Tüzel kişeler için K1 Yetki Belgesi zorunludur. Yönetmenliğe göre K1 Yetki belgesinin bulundurmamanın  para cezası bulunmaktadır.Gerek K1 Belgesinin istediği şartlar gerek ise ücretinin  yüksek olması  Araç(Tır Kamyon Kamyonet..) sahipleri için külfet anlamına gelmektedir.

K1 belgesine sahip olamayanlar L1 Belgesi ile sorunu kolay bir şekilde aşabilirler. L1 belgesi K1 belgesi yerine kullanılabilmektedir. L1 Belgesine Sahip olan Firmamız yıllık vadeli kiralama hizmetleriyle Nakliyecilerimizin bu sorununu da hızlı bir şekilde çözebilmektedir.

K1 Belgesi yerine kullanılabilen L1 Belgesi

L1 Yetki Belgesinin Sahip olduğu yetkiler K1 Belgesinin yetkilerini kapsar. Eğer L1 Belgesi kiralarsanız Kiraladığınız Firma tarafında size Taşıt Tanıtım Kartı verilir ve Karayolları Yönetmeliğine göre Türkiye Geneli Ticari Yük Taşıma hakkına sahip olursunuz. Kantarda  cezai işleme tabii tutulmazsanız.

L1 Belgesine sahip olan Firmamız  K1  belgesine Sahip olmayan Nakliyecilerimize K1-L1 Belgelendirme hizmeti vermektedir. Eğer K1 Belgeniz yok ve kantarda ceza yemekten bıktınız ise ayrıca K1 in istediği onca şart ve ücret sizi zora sokacaksa , bunca külfete girmeden Yıllık  L1 Belgesi kiralayabilirsiniz. L1 Belgesi K1 belgesinin verdiği tüm yetkileri kapsar.Hem K1  belgesi için gereken şartlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız hem de  K1 Belgesi için gereken yüksek meblağı bir anda vermek zorunda kalmazsınız.

Kiralık K1/ L1 Belgesi için ne gerekli ? 

İşlemlerimiz E devlet üzerinden aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Süreç Nasıl işliyor ?

Türkiye’nin her yerinden 81 ilden müşterilerimize uzaktan hizmet verebilmekteyiz.

Araç Sahibinin E devleti üzerinden yapılacak 5 dakikalık işlem sonrası , araç sahibi Ruhsat Fotoğrafını müşteri temsilcilerimize iletir. Geri kalan Tüm işlemi Sancar Lojistik halleder.Belgeniz aynı gün içerisinden sisteme işlenir. E devlet üzerinden L1 Belgesinin kaydını görebilirsiniz.

Türkiye Geneli Ticari Yük Taşıma Belgesi(K1) nakliyatçılarımız için büyük bir sorundur. L1 Belgesine sahip olan firmamız bu sıkıntıda da nakliyatçılarımıza destek olmaktadır.Yıllık olarak kiralama hizmetimizde ödemeler peşin veya isteğinize bağlı olarak vadeli yapılmaktadır. Ödemelerde senet yok kefil yok kredi kartı yoktur.
Konu Güvense Sancar Lojistik Size Yeter.

Detaylı bilgileri size özel müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Hemen Başvur

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek Için Tıklayınız.